Организация образовательного процесса

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ для вучняў 9-11 класаў

04.01.2020

9 (інт.) клас

10  клас

11  клас 

 

 

Фіз.-мат.

Хім.-біял.

1.прац.навучанне

1.рус.літаратура

1. фізіка

1.біялогія

2.фізіка/прац.нав.

2.інфарматыка

2.матэмат.

2.матэмат.

3.фіз.культ.і здароўе

3.англійская мова

3.біялогія

3.фізіка

4.геаграфія

4. матэматыка

4.інфарматыка

5.матэматыка

5.геаграфія

5.англ.мова/ням.мова

6.англ.мова/ням.мова

6.гадзіна зд.і спорту

6.геаграфія

 

 

 

1.гісторыя

1.рус.літаратура

1.беларуская літаратура

2.біялогія

2.матэматыка

   2. беларуская мова

3.руская мова

3.гісторыя

   3.матэматыка

4.беларуская мова

4.беларуская мова

4.гісторыя

5.бел.літаратура

5.фізіка

5.хімія    

5.біялогія

6.матэматыка

6.біялогія

6.фізіка

6.хімія

 

 

7.гадзіна здароўя і спорту

1.грамадазнаўства

1. фіз.культ.і здароўе

1.астраномія

2.руская мова

2.хімія

2. фіз.культ.і здароўе

3.хімія

3.прац.нав.

3.руская мова

3.бел.літаратура

4.матэматыка

4.гісторыя

4.англ.мова

5.ням.мова

5.англ.мова

5.ням.мов

5.грамадазнаўства

5.фізіка

5.хімія

6. фіз.культ.і здароўе

6.англійская мова

6.грамадазнаўства

 

 

7.матэм.

 

0.інфарматыка

1.бел.літаратура

 

1.інфарматыка

2.матэматыка

1.гісторыя

2.біялогія

3.хімія

2.фізіка

2.хімія

3.беларуская мова

4.біялогія

3.матэм.

3.біялогія

4.гісторыя

5. дапр.падр

5.мед.падр.

4.руская мова

5.матэматыка

6.прац.навучанне

5.  хімія

5. матэм.

6.грамадазнаўства

7.прац.навучанне

6. матэм.

6. фізіка

 

 

 

1.матэматыка

1.фізіка

1. фіз.культ.і здароўе

2.рус.літаратура

2. геаграфія

2.матэматыка

3.хімія

3.англійская мова

3.руская літаратура

4.фізіка

4.матэматыка

4.англ.мова

4.ням.мова

5.англ.мов

5.ням.мова

5.фіз.культ. і здароўе

5.дапр.падр

5.мед.падр.

6.бел.літаратура

6.прац.навучанне

6.біялогія

6.хімія

7. гад. зд.і спорту

7.прац.навучанне

 

7.біялогія

1.прац.навучанне

2.прац.навучанне

свернуть

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ для вучняў 5-8 класаў

04.01.2020

5 (інт.) клас

6 клас

7 клас

8 клас

1.беларуская мова

1.англійская мова

1.бел.літаратура

1.матэматыка

2.руская мова

2.беларуская мова

2.фіз.кул. і здароўе

2.англійская мова

3. матэматыка

3.гісторыя

3.руская мова

3.беларуская мова

4.асновы бясп.жыц.

4.бел.літаратура

4.матэматыка

4.гісторыя

5.рус.літаратура

5.матэматыка

5.прац.навучанне

5.мастацтва

 

6.мастацтва

6.прац.навучанне

6.бел.літаратура

 

 

7.інфарм.

ням.м.

 

 

 

 

 

1.англійская мова

1.геаграфія

1.матэматыка

1.біялогія

2. фіз.кул. і здароўе

2.матэматыка

2.англійская мова

2.хімія

3.руская мова

3.англійская мова

3.біялогія

3.беларуская мова

4.матэматыка

4.біялогія

4.фізіка

4. фіз.кул. і здароўе

5.гісторыя

5.руская мова

5.беларуская мова

5.матэматыка

 

6. фіз.кул. і здар.

6.бел.літаратура

6.рус.літаратура

 

 

 

 

1.чалавек і свет

1.рус.літаратура

1.гісторыя

1.англ.мова

1.інфар.

2.матэматыка

2.матэматыка

2.беларуская мова

2.інфарм.

2.англ.м.

3.бел.літаратура

3.руская мова

3.матэматыка

3.матэматыка

4.беларуская мова

4.беларуская мова

4.хімія

4.фізіка

5.прац.навучанне

5.бел.літаратура

5. фіз.кул. і здароўе

5.руская мова

6.англ.мова/прац.н.

6.інфарматыка

6.мастацтва

6.рус.літаратура

 

 

7.інфарматыка

 

 

 

 

 

1.руская мова

1.матэматыка

1.гісторыя

1.геаграфія

2.матэматыка

2.беларуская мова

2.руская мова

2.руская мова

3.гісторыя

3.руская мова

3.фізіка

3.гісторыя

4.англ.мова/ас.камп

4. фіз.кул. і здар.

4.матэматыка

4.матэматыка

5. фіз.кул. і здароўе

5.рус.літаратура

5.англійская мова

5.біялогія

 

6.англійская мова

6.

ням.мов.

6. фіз.кул. і здароўе

 

 

 

 

1.мастацтва/прац.н.

1.інфарматыка

1.геаграфія

1.англійская мова

2. гад. зд.і спорту

2.матэматыка

2. гад. зд.і спорту

2. прац.навучанне

3.матэматыка/пр.н.

3.прац.навучанне

3.біялогія

3.фізіка

4.беларуская мова

4.прац.навучанне

4.рус.літаратура

4.хімія

5.рус. літаратура

5.гісторыя

5.матэматыка

5.геаграфія

6. бел.літаратура

6. гад. зд.і спорту

6.англійская мова

6.матэматыка

 

 

7.нямецкая мова

7. гад. зд.і спорту

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў на I ступені агульнай сярэдняй адукацыі

N

п/п

Назва

 

 

 

Клас

Дзень

Час

Прозвішча, імя, імя па бацьку педагога

 

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

1

панядзелак

12.10

Садоўская В.Г.

2.       

“Вытокі роднай мовы”

 

1

чацвер

11.15

Садоўская В.Г.

3.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

1

пятніца

11.15

Пратасевіч І.А.

4.       

“Вытокі роднай мовы”

 

2

панядзелак

13.00

Гапановіч В.Г.

5.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

2

пятніца

10.55

Лапіцкі М.П.

6.       

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

2

пятніца

13.00

Садоўская В.Г.

7.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

3

пятніца

11.55

Пратасевіч І.А.

 

“Вытокі роднай мовы”

3

пятніца

13.00

Мурашка А.В.

9.       

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

3

пятніца

13.00

Садоўская В.Г.

 

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

4

серада

14.00

Садоўская В.Г.

 

“Вытокі роднай мовы”

4

серада

14.00

Седая І.К.

 

“Гадзіна здароўя і спорту”

4

пятніца

11.55

Лапіцкі М.П.

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў на ІІ і ІІІ ступенях агульнай сярэдняй адукацыі

01.01.2020

п/п

Назва

 

Клас

Дзень

Час

Прозвішча, імя, імя па бацьку педагога

1.       

“Кладовая слов русского языка”

5

панядзелак

14.00

Асаенка М.Т.

2.       

“ Вучымся жыць у міры і згодзе”

5

чацвер

8.10

Карабейка Н.П.

3.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

5

пятніца

9.55

Пратасевіч І.А.

4.       

“ Вучымся жыць у міры і згодзе”

6

чацвер

8.10

КарабейкаН.П.

5.       

“Падарожжы з матэматыкай “

6

серада

14.00

Малашэвіч У.Л.

6.       

Погружаемся в интересный мир образования и

правописания слов”

6

пятніца

9.00

Віркоўская А.В.

7.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

6

пятніца

13.55

Пратасевіч І.А.

8.       

"Асновы бяспекі жыццядзейнасці "

7

серада

15.00

Леберт В.І.

9.       

«Поэтические гимны морфологии»

7

чацвер

15.00

Асаенка М.Т.

10.   

“Гадзіна здароўя і спорту”

7

пятніца

9.55

Лапіцкі М.П.

11.   

"Асновы бяспекі жыццядзейнасці "

8

панядзелак

15.00

Леберт В.І.

12.   

“Дапытлівым аб таямніцах рэчыва”

8

пятніца

8.00

Хасяневіч М.І.

13.   

“Гадзіна здароўя і спорту”

8

пятніца

14.55

Пратасевіч І.А.

14.   

"Мая прафесійная будучыня"

9

панядзелак

15.00

Бяльковіч А.М.

15.   

“Секреты синтаксиса и пунктуации”

9

чацвер

15.00

Віркоўская А.В.

16.   

“Гадзіна здароўя і спорту”

9

пятніца

14.55

Лапіцкі М.П.

17.

“Складаны сказ без складанасці”

9

субота

9.30

Асаенка М.Т.

18.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10

панядзелак

13.55

Лапіцкі М.П.

19.

“Практыкум па арфаграфіі  беларускай мовы”

10

панядзелак

15.00

Малашэвіч В.В.

20.

“Лексіка-граматычны практыкум”

10

 серада

15.00

Тупіцына Г.В.

21.

“Гадзіна здароўя і спорту”

11

аўторак

14.55

Пратасевіч І.А.

22.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

10

серада,

чацвер

15.00,15.00

Хасяневіч М.І.

23.

"Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы"

11

субота

9.30

Малашэвіч В.В.

свернуть

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ для вучняў 1-4 класаў

 

 

 

1 клас

2 клас(інт.)

3 клас(інт.)

4 клас(інт.)

панядзелак

1.

выяўленч.маст.

бел. літаратура

бел. літаратура

бел. літаратура

2.

бел. літаратура

беларуская мова

беларуская мова

беларуская мова

3.

беларуская мова

матэматыка

англійская мова

матэматыка

4.

музыка

фіз.кул.і здароўе

выяўленч.маст.

англійская мова

5.

 

_______________________

_______________________

асн. бясп. жыццядз.

фіз.кул.і здароўе__

аўторак

1.

прац.навучанне

чалавек і свет

руск. літаратура

прац.навучанне

2

матэматыка

руская мова

матэматыка

матэматыка

3.

руская мова

матэматыка

руская мова

руская мова

4.

фіз.кул.і здароўе

асн. бясп. жыццядз

чалавек і свет

чалавек і свет

5.

 

 

фіз.кул.і здароўе

музыка

серада

1.

бел. літаратура

руск. літаратура

бел. літаратура

руск. літаратура

2.

беларуская мова

матэматыка

англійская мова

матэматыка

3.

матэматыка

фіз.кул.і здароўе

матэматыка

англійская мова

4.

выяўленч.маст.

руская мова

беларуская  мова

фіз.кул.і здароўе

5.

 

прац.навучанне

прац.навучанне

руская мова

чацвер

1.

фіз.кул.і здароўе

бел. літаратура

руск. літаратура

бел. літаратура

2.

матэматыка

беларуская мова

фіз.кул.і здароўе

беларуская мова

3.

чалавек і свет

матэматыка

матэматыка

матэматыка

4.

 

музыка

руская мова

выяўленч.маст.

5.

 

 

музыка

асн.бясп. жыццядз.

пятніца

1.

бел. літаратура

руск. літаратура

руская мова

руск. літаратура

2.

беларуская мова

руская мова

матэматыка

англійская мова

3.

матэматыка

гадзіна зд. і спорту

англійская мова

руская мова

4.

гадзіна зд. і спорту

выяўленч.маст.

гадзіна зд. і спорту

гадзіна зд. і спорту

 

 

 

 

 

свернуть

2019/2020 навучальны год

01.01.2020

 

Адукацыйны працэс пры навучанні і выхаванні вучняў у 2019/2020 навучальным годзе будзе ажыццяўляецца па чвэрцях у наступныя тэрміны:

першая чвэрць – з 2 верасня 2019 г. па 31 кастрычніка 2019 г.;

другая – з 11 лістапада 2019 г. па 24 снежня 2019 г.;

трэцяя – з 13 студзеня 2020 г. па 28 сакавіка 2020 г.;

чацвёртая – з 6 красавіка 2020 г. па 30 мая 2020 г.

На працягу навучальнага года ўстанаўліваюцца канікулы:

восеньскія – 9 дзён з 1 лістапада 2019 г. па 9 лістапада 2019 г. уключна;

зімовыя – 17 дзён з 26 снежня 2019 г. па 11 студзеня 2020 г. уключна;

вясновыя – 6 дзён з 30 сакавіка 2020 г. па 4 красавіка 2020 г. уключна;

летнія – 92 дні з 1 чэрвеня 2020 г. па 31 жніўня 2020 г., для вучняў, якія завяршылі навучанне на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі, – 82 дні з 11 чэрвеня 2020 г. па 31 жніўня 2020 г. уключна.

Для вучняў I-II класаў (ІІІ класаў – для вучняў з АПФР з пяцігадовым тэрмінам навучання на I ступені агульнай сярэдняй адукацыі) у ІІІ чвэрці праводзяцца дадатковыя зімовыя канікулы з 17 лютага 2020 г. па 23 лютага 2020 г. працягласцю 7 дзён.

 

свернуть

РАСКЛАД РАБОТЫ ВУЧЭБНЫХ КАБІНЕТАЎ дзяржаўнай установы адукацыі “Даўгінаўская сярэдняя школа” на 2019/2020 навучальны год

01.01.2020

Дзень тыдня

І паверх

ІІ паверх

ІІІ паверх

Панядзелак

8.00. – 9.00.

Праца

школьнай майстэрні

Леберт В.І.

 

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета біялогіі

(Шышла Т.В.)

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета

рускай мовы

(Асаенка М.Т.)

Аўторак

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета 4 класа

(Седая І.К.)

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета хіміі

(Хасяневіч М.І.)

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета

беларускай мовы

(Малашэвіч В.В.)

Серада

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета 3 класа

(Мурашка А.В.)

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета фізікі

(Малашэвіч У.Л.)

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета

рускай мовы

(Віркоўская А.В.)

Чацвер

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета 2 класа

(Гапановіч В.Г.)

8.10. – 8.40.

Работа вучэбнага кабінета гісторыі

(Пташнік Н.П.)

15.00. – 15.30.

Работа вучэбнага кабінета гісторыі  

(Бяльковіч А.М.)

Пятніца

 

14.00. – 14.30.

Работа вучэбнага кабінета

англійскай  мовы

(Тупіцына Г.В.)

8.10. – 8.40.

Работа кабінета інфарматыкі

(Ільіч А.У.)

Субота

 

 

 

 

11.05. – 12.05.

Работа кабінета

працоўнага навучання

(Ільіч А.У.)

12.10. – 12.40.

Работа кабінета інфарматыкі

(Ільіч А.У.)

свернуть
2020
апрель
13 апреля, понедельник

Учимся дома!

подробнее...