Организация образовательного процесса

Расклад руху школьных аўтобусаў

31.08.2020

РАСКЛАД ЗВАНКОЎ на вучэбныя заняткі

31.08.2020

РАСКЛАД вучэбных заняткаў

01.09.2020

Графік харчавання вучняў

01.09.2020

Расклад факультатыўных заняткаў на I ступені агульнай сярэдняй адукацыі

01.09.2020

N

п/п

Назва

 

 

 

Клас

Дзень

Час

Прозвішча, імя, імя па бацьку педагога

 

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

1

панядзелак

12.10

Садоўская В.Г.

2.       

“Вытокі роднай мовы”

 

1

чацвер

11.15

Садоўская В.Г.

3.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

1

пятніца

11.15

Пратасевіч І.А.

4.       

“Вытокі роднай мовы”

 

2

панядзелак

13.00

Гапановіч В.Г.

5.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

2

пятніца

10.55

Лапіцкі М.П.

6.       

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

2

пятніца

13.00

Садоўская В.Г.

7.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

3

пятніца

11.55

Пратасевіч І.А.

 

“Вытокі роднай мовы”

3

пятніца

13.00

Мурашка А.В.

9.       

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

3

пятніца

13.00

Садоўская В.Г.

 

“Па прыступках правілаў здаровага харчавання”

4

серада

14.00

Садоўская В.Г.

 

“Вытокі роднай мовы”

4

серада

14.00

Седая І.К.

 

“Гадзіна здароўя і спорту”

4

пятніца

11.55

Лапіцкі М.П.

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў на ІІ і ІІІ ступенях агульнай сярэдняй адукацыі

01.09.2020

п/п

Назва

 

Клас

Дзень

Час

Прозвішча, імя, імя па бацьку педагога

1.       

“Кладовая слов русского языка”

5

панядзелак

14.00

Асаенка М.Т.

2.       

“ Вучымся жыць у міры і згодзе”

5

чацвер

8.10

Карабейка Н.П.

3.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

5

пятніца

9.55

Пратасевіч І.А.

4.       

“ Вучымся жыць у міры і згодзе”

6

чацвер

8.10

КарабейкаН.П.

5.       

“Падарожжы з матэматыкай “

6

серада

14.00

Малашэвіч У.Л.

6.       

Погружаемся в интересный мир образования и

правописания слов”

6

пятніца

9.00

Віркоўская А.В.

7.       

“Гадзіна здароўя і спорту”

6

пятніца

13.55

Пратасевіч І.А.

8.       

"Асновы бяспекі жыццядзейнасці "

7

серада

15.00

Леберт В.І.

9.       

«Поэтические гимны морфологии»

7

чацвер

15.00

Асаенка М.Т.

10.   

“Гадзіна здароўя і спорту”

7

пятніца

9.55

Лапіцкі М.П.

11.   

"Асновы бяспекі жыццядзейнасці "

8

панядзелак

15.00

Леберт В.І.

12.   

“Дапытлівым аб таямніцах рэчыва”

8

пятніца

8.00

Хасяневіч М.І.

13.   

“Гадзіна здароўя і спорту”

8

пятніца

14.55

Пратасевіч І.А.

14.   

"Мая прафесійная будучыня"

9

панядзелак

15.00

Бяльковіч А.М.

15.   

“Секреты синтаксиса и пунктуации”

9

чацвер

15.00

Віркоўская А.В.

16.   

“Гадзіна здароўя і спорту”

9

пятніца

14.55

Лапіцкі М.П.

17.

“Складаны сказ без складанасці”

9

субота

9.30

Асаенка М.Т.

18.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10

панядзелак

13.55

Лапіцкі М.П.

19.

“Практыкум па арфаграфіі  беларускай мовы”

10

панядзелак

15.00

Малашэвіч В.В.

20.

“Лексіка-граматычны практыкум”

10

 серада

15.00

Тупіцына Г.В.

21.

“Гадзіна здароўя і спорту”

11

аўторак

14.55

Пратасевіч І.А.

22.

“Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

10

серада,

чацвер

15.00,15.00

Хасяневіч М.І.

23.

"Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы"

11

субота

9.30

Малашэвіч В.В.

свернуть

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ для вучняў 1-4 класаў

01.09.2020

 

 

 

1 клас

2 клас(інт.)

3 клас(інт.)

4 клас(інт.)

панядзелак

1.

выяўленч.маст.

бел. літаратура

бел. літаратура

бел. літаратура

2.

бел. літаратура

беларуская мова

беларуская мова

беларуская мова

3.

беларуская мова

матэматыка

англійская мова

матэматыка

4.

музыка

фіз.кул.і здароўе

выяўленч.маст.

англійская мова

5.

 

_______________________

_______________________

асн. бясп. жыццядз.

фіз.кул.і здароўе__

аўторак

1.

прац.навучанне

чалавек і свет

руск. літаратура

прац.навучанне

2

матэматыка

руская мова

матэматыка

матэматыка

3.

руская мова

матэматыка

руская мова

руская мова

4.

фіз.кул.і здароўе

асн. бясп. жыццядз

чалавек і свет

чалавек і свет

5.

 

 

фіз.кул.і здароўе

музыка

серада

1.

бел. літаратура

руск. літаратура

бел. літаратура

руск. літаратура

2.

беларуская мова

матэматыка

англійская мова

матэматыка

3.

матэматыка

фіз.кул.і здароўе

матэматыка

англійская мова

4.

выяўленч.маст.

руская мова

беларуская  мова

фіз.кул.і здароўе

5.

 

прац.навучанне

прац.навучанне

руская мова

чацвер

1.

фіз.кул.і здароўе

бел. літаратура

руск. літаратура

бел. літаратура

2.

матэматыка

беларуская мова

фіз.кул.і здароўе

беларуская мова

3.

чалавек і свет

матэматыка

матэматыка

матэматыка

4.

 

музыка

руская мова

выяўленч.маст.

5.

 

 

музыка

асн.бясп. жыццядз.

пятніца

1.

бел. літаратура

руск. літаратура

руская мова

руск. літаратура

2.

беларуская мова

руская мова

матэматыка

англійская мова

3.

матэматыка

гадзіна зд. і спорту

англійская мова

руская мова

4.

гадзіна зд. і спорту

выяўленч.маст.

гадзіна зд. і спорту

гадзіна зд. і спорту

 

 

 

 

 

свернуть

2020/2021 навучальны год

01.09.2020

 

первая четверть – с 1 сентября 2020 г.  по 31 октября 2020 г.;

вторая – с 9 ноября 2020 г.  по 24 декабря 2020 г.;

третья – с 11 января 2021 г.  по 27 марта 2021 г.;

четвертая – с 5 апреля 2021 г.  по 31 мая 2021 г.

На протяжении учебного года устанавливаются каникулы:

осенние – 8 дней с 1 ноября 2020 г.  по 8 ноября 2020 г. включительно;

зимние – 17 дней с 25 декабря 2020 г.  по 10 января 2021 г.  включительно;

весенние – 8 дней с 28 марта 2021 г.  по 4 апреля 2021 г.  включительно;

летние – 92 дня с 1 июня 2021 г.  по 31 августа 2021 г., для учащихся, завершивших обучение на II ступени общего среднего образования, – 82  дня с 11 июня 2021 г. по 31 августа 2021 г. включительно.

Для учащихся I–II классов (ІІІ классов – для учащихся с особенностями психофизического развития с пятилетним сроком обучения на I ступени общего среднего образования) в ІІІ четверти проводятся дополнительные зимние каникулы с 15 февраля 2021 г. по 21 февраля 2021 г. продолжительностью 7 дней.

свернуть
2020
апрель
13 апреля, понедельник

Учимся дома!

подробнее...