Шестой школьный день

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 18 красавіка

16.04.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 -10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

             Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў і іх законных прадстаўнікоў

12.00 - 13.00

Фізіка

7-11

Кабінет№11

 Малашэвіч У.Л.

10.00 - 11.00

Хімія

7-11

Кабінет № 12

 Хасяневіч М.І.

Работа з высокаматываванымі вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурсу даследчых работ

9.00-9.45

Геаграфія

11

Кабінет № 10

Шышла Т.В.

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы  Дзень роднага краю

10.00-11.00

Брейн-рынг «Усё аб малой радзіме»

5-11

Кабінет №11

Малашэвич У.Л.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы у рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная”

2-11

Стадыён

Пратасевіч І.А.,

Лапіцкі М.П.

10.00-12.00

Работа кансультацыйнага пункта Кансультацыя для бацькоў, чые дзеці знаходзяцца ў СНС “Браты і сёстры ў адной сям’е”

Бацькі

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

12.00-13.00

Акцыя “Памятным мясцінам узорны парадак”

5-11

 

Кл.кіраўнікі

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Віркоўская А.В.

Анкуда А.А.

(аг.Даўгінава)

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 11 красавіка

09.04.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 -10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

             Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў і іх законных прадстаўнікоў

12.00 - 13.00

Фізіка

7-11

Кабінет№11

 Малашэвіч У.Л.

10.00 - 11.00

Хімія

7-11

Кабінет № 12

 Хасяневіч М.І.

Работа з высокаматываванымі вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурсу даследчых работ

9.00-9.45

Геаграфія

11

Кабінет № 10

Шышла Т.В.

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы Дзень  здароўя

10.00-11.00

Віктарына, прысвечанае сусветнаму Дню здароўя

2-11

 Кабінет № 4

 

Ляшковіч В.Я.

11.00-12.00

Спартыўная эстафета “Сёння ў эстафеце дарослыя і дзеці”

5-11

Стадыён

Лапіцкі М.П.

Пратасевіч І.А.

10.00-12.00

Работа кансультацыйнага пункта Кансультацыя для бацькоў 9, 11 класаў “Перадэкзаменацыйны стрэс як фактар суіцыдальных паводзін дзіцяці”      

Бацькі

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Малашэвіч У.В.

Машонская Т.Г.

(аг.Даўгінава)

Зубель Т.Ф.

Рошчына Н.В.

(в.Язні)

Навуменка А.І.

Машонскі А.В.

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 28 сакавіка

26.03.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 -10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

        Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

12.00-14.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

 10.00-11.00

Пачатковыя класы 

2-4  

 Кабінет № 2

 Навуменка А.І.

Работа з высокаматываванымі вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія

 

10,

 

Кабінет № 12,

Хасяневіч М.І.

па падрыхтоўцы да конкурсу даследчых работ

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы Дзень  прававых ведаў

10.00-11.00

 Інтэлектуальна-прававая   гульня “Ведай свае правы, але   не забывай   пра абавязкі”

5-7

 Актавая зала

Карабейка Н.П.

10.00-11.00

  Квэст-гульня “Знатакі права”

8-11

Кабінет №4

 Ляшковіч В.Я.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная” 

5 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

10.00-12.00

12.00-13.00

Работа кансультацыйнага пункта

Кансультацыя «Дзіцячы эгаізм. Як яго пераадолець?”

Занятак-трэнінг “Умей кіраваць сваімі эмоцыямі”

 

 

 

11

 

Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Асаенка М.Т.

Пратасевіч І.А...

(аг.Даўгінава)

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 14 сакавіка

12.03.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 -10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

        Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

12.00-14.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў і іх законных прадстаўнікоў

10.30 - 11.30

Беларуская мова і літаратура

5-11

Кабінет № 16

 Малашэвіч В.В.

Работа з высокаматываванымі вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурса даследчых работ

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы Дзень   здароўя

10.00-11.00

Квэст-гульня “Мы за здаровы лад жыцця”

7-11

Актавая зала

Ляшковіч В.Я.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная”

Спартыўная гадзіна. «Дужыя і спрытныя»

5 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

12.00-13.00

Валанцёрская дзейнасць   “Шляхамі добрых спраў”.  Аперацыя “Памяць і помнікі”

5-11

 

Кл.кіраўнікі

10.00-12.00

 

 

 

 

 

Работа кансультацыйнага пункта

Кансультацыя  «Самастойнасць дзіцяці ў час выканання дамашняга задання. Як яе развіваць?”

 Кансультацыя для бацькоў, чые дзеці знаходзяцца ў СНС “Стварэнне адносін узаемадзеяння”

Бацькі вучняў

 

 

 

 

 

  

Кабінет педагога-псіхолага

 Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Ляшковіч В.Я.

Валковіч А.М.

(аг.Даўгінава)

Хасяневич М.І

Аксючыц Т.М.

(в.Язні)

Шышла Т.В.

Місун А.В.

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 07 сакавіка

06.03.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 -10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

        Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

 Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў  і іх законных прадстаўнікоў

10.00 - 11.00

Англійская мова

 5-11

Кабінет № 6

 Тупіцына Г.В.

Работа з высокаматываванымі вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурса даследчых работ

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы Дзень   вясны

10.00-11.00

Святочны канцэрт «Праздник самых милых дам – бабушек, сестрёнок, мам»  

2-11

 Актавая зала

Карабейка Н.П.

11.00-12.00

Конкурсная праграма “Девицы – Умелицы»

8-11

Актавая зала

Хасяневіч М.І.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная” 

5 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

10.00-12.00

12.00-13.00

 Работа кансультацыйнага пункта Кансультацыя “Дзіцячая агрэсіўнасць і яе прычыны”  

- Трэнінгавыя заняткі “Людзі існуюць адзін для аднаго” 

Бацькі вучняў

 

5-11

Кабінет педагога-псіхолага

 Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Садоўская В.Г...

Ільіч А.У.

(аг.Даўгінава)

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 29 лютага

27.02.2020

 

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 -10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

        Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

09.00-10.00

 Біялогія

7-11

Кабінет№10

 Шышла Т.В.

10.30 - 11.30

Пачатковыя класы

2-4

Кабінет № 2

 Садоўская В.Г.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія

 

10

 

Кабінет № 12

 

Хасяневіч М.І.

 

па падрыхтоўцы да конкурса даследчых работ

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы

    Дзень  барацьбы са шкоднымі звычкамі

09.00

Удзел у раённым аглядзе-конкурсе  дзіцячай творчасці  “Для цябе, мая  Вілейка, для цябе мая зямля”

5,7,10-11

г.Вілейка

Ляшковіч В.Я.

10.00-11.00

 Дыскусія “Не трэба баяцца, трэба ведаць” да Міжнароднага дня барацьбы з наркотыкамі

 7-11

 Актавая зала

  Шышла Т.В.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная” 

5 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

10.00-12.00

 

 

 

 

12.00-13.00

Правядзенне індывідуальных кансультацый законным прадстаўнікам навучэнцаў пачатковых класаў, у якіх цяжкасці ў навучанні і паводзінах

Афармленне інфармацыйнага калажу “Я – супраць НАРКОТЫКАЎ!”   

Бацькі вучняў

 

 

 

 

 

5-11

Кабінет педагога-псіхолага

 Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Карабейка Н.П..

Кароль Р.А..

(аг.Даўгінава)

Зубель Т.Ф.

Рошчына Н.В.

(в.Язні)

Навуменка А.І.

Машонскі А.В.

(в.Мільча)

 

Фотоотчет

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 22 лютага

22.02.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 -10.15 

“Складаны сказ

без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

        Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

10.00 - 11.00

Англійская мова

5-11

Кабінет № 20

Машынскі К.Р.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура

 

7

 

Кабінет № 18

Асаенка М.Т.

 

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурсу  даследчых работ

9.00-9.45

Геаграфія

11

Кабінет № 10

Шышла Т.В.

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы

Дзень абаронца Айчыны

10.00-11.00

Ранішнік “Юныя абаронцы”

 (да Дня  абаронца Айчыны)

 2-4

Актавая зала

Мурашка А.В

10.00-11.00

Конкурсная праграма

 “Мой тата – самы, самы…”

 

5 – 7

Спартыўная зала

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

10.00-12.00

 

Работа кансультацыйнага пункта. Кансультацыя  “Установление эмоционального контакта с детьми с ОПФР в системе «ребенок-родитель»

Бацькі вучняў

 

 

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

12.00-13.00

Валанцёрская дзейнасць   “Шляхамі добрых спраў”.  Віншаванне ветэрана  Вялікай Айчыннай вайны  з Днём абаронца Айчыны  

5-11

 

Кл.кіраўнікі

19.00-21.30

Святочная віктарына да

 Дня абаронца Айчыны

8-11

 

Ляшковіч В.Я.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Бяльковіч А.М.

Седая В.В

(аг.Даўгінава)

Хасяневіч М.І.

Аксючыц Т.А.

(в.Язні)

Шышла Т.В.

Місун А.В.

(в.Мільча)

 

ФОТООТЧЕТ

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 15 лютага

13.02.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 -10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

             Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

12.00 - 13.00

Фізіка

7-11

Кабінет№11

 Малашэвіч У.Л.

10.00 - 11.00

Хімія

7-11

Кабінет № 12

 Хасяневіч М.І.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурса даследчых работ

9.00-9.45

Геаграфія

11

Кабінет № 10

Шышла Т.В.

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы

Дзень   памяці

10.00-11.00

Гадзіна роздуму “Салдат вайны не выбірае” (да Дня памяці воінаў-інтэрнацыналістаў)

 5-11

 Актавая зала

 Віркоўская А.В.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная” 

5 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

10.00-12.00

 

 

 

12.00-13.00

 Работа кансультацыйнага пункта.

Кансультацыя для бацькоў па выніках дыягностыкі прафесійнай накіраванасці, сферы інтарэсаў, здольнасцей

Трэнінгавы занятак для вучняў  “Шляхі выхаду з канфліктаў”    

Бацькі вучняў

 

 

 

 

 

7-8

Кабінет педагога-псіхолага

 Бяльковіч А.М.

12.00-13.00

Валанцёрская дзейнасць   “Шляхамі добрых спраў”. Аказанне шэфскай дапамогі ветэранам Вялікай Айчыннай вайны, адзінокім, пажылым людзям  

5-11

 

Кл.кіраўнікі

19.00-21.30

Святочная праграма “Пожелаем друг другу любви” да Дня Святога Валянціна

8-11

Актавая зала

Шышла Т.В.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Малашэвіч В.В.

Жаўток К.А.

(аг.Даўгінава)

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

 

 

ФОТООТЧЕТ

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 8 лютага

07.02.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

 09.30 -1 0.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

 

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

 10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

 13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

12.30 - 13.30

         Руская мова

7-11

Кабінет№15

 Віркоўская А.В.

12.00 - 13.00

         Інфарматыка

5-11

Кабінет № 19

 Ільіч А.У.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурса даследчых работ

9.00-9.45

Геаграфія

11

Кабінет № 10

Шышла Т.В.

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы

  Дзень  здароўя

10.00-11.00

 Піянерскі сбор “Кажуць, на вайне дзяцей не бывае” (да Дня юнага героя-антыфашыста)

5-8

 Актавая зала

 Карабейка Н.П.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная” Спартыўная эстафета “У здаровым целе – здаровы дух”

5 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

10.00-12.00

Работа кансультацыйнага пункта  Кансультацыя для бацькоў, чые дзеці знаходзяцца ў СНС “Здольнасці і прафесійныя інтарэсы майго дзіцяці. Дапамога ў прафесійным выбары” (9 клас) , “Галоўныя жыццёвыя патрэбы падлетка”   (7 клас)

Бацькі вучняў 

Кабінет педагога-псіхолага

 Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Гапановіч В.Г.

Федчышына Т. Г

(аг.Даўгінава)

 

Зубель Т.Ф.

Рошчына Н.В..

(в.Язні)

Навуменка Г.І.

Машонскі А.В.

(в.Мільча)

 

Фотасправаздача

свернуть

ДЕЛАТЬ ДОБРО ТАК ПРОСТО !!!

01.02.2020
С 1 по 29 февраля 2020 года в Минской области проходит акция «29 добрых дел»!
развернуть

 

 

Мир вокруг нас такой, каким его видим мы, и каким его делают наши поступки. Любое, даже самое незначительное, доброе дело делает мир лучше!

Каждый день все больше людей на собственном опыте убеждаются, что творить добро — очень легко. Нужно всего лишь расширить рамки своего восприятия, жить с любовью в сердце!

 

    Пусть этот день начнётся с доброты  И с чьей-то удивительно улыбки  Кому-то, кто-то принесет цветы  Или пришлет записку на открытке

    Давай спасать друг друга добротой И искренними добрыми словами. И если мир заполнен темнотой, Свети и излучайте добро   сами! Как бы жизнь не летела-

    Дней своих не жалей,

    Делай доброе дело

    Ради счастья людей.

    Чтобы сердце горело,

                                                    А не тлело во мгле

                                                    Делай доброе дело-

                                                    Тем живём на земле

 

План

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 1 лютага

31.01.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30- 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30- 10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 - 7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

    Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў  і

іх законных прадстаўнікоў

10.00-11.00

 Гісторыя

 8-11

Кабінет № 5

Пташнік Н.П.

10.00-11.00

Матэматыка

6-11

Кабінет № 4

Навуменка І.Н.

Работа з высокаматэваванымі вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяд

10.20-11.05

Руская мова і літаратура,

бел. мова і літаратура

7

6,7

Кабінет № 18, кабінет №16

Асаенка М.Т.,

Малашэвіч В.В.

11.15-12.00

Хімія,

інфарматыка

10,

8

Кабінет № 12,

кабінет № 19

Хасяневіч М.І.,

Ільіч А.У.

па падрыхтоўцы да конкурса даследчых работ

9.00-9.45

Геаграфія

11

Кабінет № 10

Шышла Т.В.

10.00-10.45

Чалавек і свет

6

Кабінет № 12

Хасяневіч М.І.

10.20-12.20

Фізіка

7

Кабінет № 11

Малашэвіч У.Л.

Мерапрыемствы Дзень школьных сяброў

10.00-11.00

  Калаж “Школьнае жыццё”  

 5-11

 Класныя кабінеты

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная”

2-11

Спартыўная зала

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

12.00-13.00

Правядзенне заняткаў з элементамі трэнінга “Здаровы лад жыцця”                                          

 8-11

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

16.00-20.00

Вечар сустрэчы школьных сяброў “Сустрэча з юнацтвам, сустрэча з дзяцінствам”

8-11

Актавая зала

Ляшковіч В.Я.,

Зубель Т.Ф.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Седая І.К.

Надольская Н.А.

(аг.Даўгінава)

 

 Хасяневіч М.І.

Аксючіц Т.В.

(в.Язні)

 Шышла Т.В.

Місун А.В.

(в.Мільча)

 

Фотоотчет

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 25 студзеня

23.01.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30- 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30- 10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 - 7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

    Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

10.00-11.00

Пачатковыя класы

2-4

Кабінет № 1

Гапанович В.Г.

10.00-11.00

Гісторыя

6-11

Кабінет № 9

Шышла Т.В.

Мерапрыемствы

Дзень  здароўя

10.00-11.00

Інтэлектуальная гульня паміж камандамі школьнікаў, выпускнікоў і настаўнікаў “Таццянін дзень”

7-11

Актавая зала

Асаенка М.Т.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы у рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная”

2-11

Спартыўная зала

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

11.00-12.00

Работа кансультацыйнага пункта Кансультацыя для бацькоў вучняў 5-6 класаў “Бацькі як прыклад для падражання”.

Бацькі вучняў

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Гапановіч В.Г.

Надольская Н.

(аг.Даўгінава)

 

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

 

ФОТООТЧЕТ

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 18 студзеня

17.01.2020

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30 - 10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 - 7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

 10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

 13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

 10.00-11.00

 Пачатковыя класы

2-4

Кабінет № 2

 Мурашка А.В.

 12.00-13.00

Руская мова

 5 -11 

Кабінет № 18

 Асаенка М.Т.

Мерапрыемствы

Дзень   выратавальніка

10.00-11.00

Конкурс творчых работ “Выратавальнікі вачыма дзяцей”

 2-7

Класныя кабінеты

 Кл.кіраўнікі

11.00-13.00

Вялікі Калядны канцэрт

“У пошуках дабрыні” 

1-11

Кабінет № 4

Зубель Т.Ф.,

Садоўская В.Г.

13.00-14.00

Валанцёрская дзейнасць   “Шляхамі добрых спраў”. Аказанне шэфскай дапамогі ветэранам Вялікай Айчыннай вайны, адзінокім, пажылым людзям  

5 - 11

 Стадыён

Ляшковіч В.Я.

10.00-12.00

Работа кансультацыйнага пункта. Кансультацыя для бацькоў вучняў 1-4 класаў “Камп’ютар і дзеці: будзьце пільнымі!”   

 бацькі

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Малашэвіч У.Л..

Машонская Т.Г.

 (аг.Даўгінава)

 

Зубель Т.Ф..

Рошчына Н.В.

(в.Язні)

Навуменка А.І.

Машонскі А.В. (в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 21 снежня

17.12.2019

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

 09.30 -1 0.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

 

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

 10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

 13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў  і іх законных прадстаўнікоў

10.00 - 11.00

Хімія 

7-11

Кабінет№13

 Хасяневіч М.І.

11.00 - 12.00

           Пачатковыя класы

2-4 

Кабінет № 3

 Садоўская В.Г.

12.30 – 13.30

Руская мова

7-11

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

Мерапрыемствы  Дзень  бяспечных паводзін

10.00-11.00

Пазнаваўчая гульня “Мой бяспечны дом”

 2 – 6

Кабінет № 4

 Карабейка Н.П.

10.00-11.00

 Віктарына “Знатакі бяспечных паводзін”

7 – 11

Актавая зала

Ляшковіч В.Я

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная. Зіма”

7 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.

12.00-13.00

Гульнёвыя залежнасці. Прычыны ўзнікнення і формы праяўлення камп’ютарнай залежнасці”

Бацькі

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

10.00-13.00

Праца майстэрні Дзеда Мароза

5-11

школа

Класныя кіраўнікі

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Ляшковіч В.Я.

Валковіч А.М.

(аг.Даўгінава)

 

Хасяневіч М.І.

Аксючыц Т.М.

(в.Язні)

Шышла Т.В.

Місун А.В.

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 14 снежня

12.12.2019

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30- 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30- 10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 - 7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

    Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

10.00-11.00

Англійская мова

5-11

Кабінет № 20

Машынскі К.Р.

11.00-12.00

Гісторыя і грамадазнаўства

6-11

Кабінет № 5

Пташнік Н.П.

12.00-13.00

Інфарматыка

7-11

Кабінет № 19

Ільіч А.У.

Мерапрыемствы

                                                               Дзень  здароўя

10.00-14.00

Праца майстэрні Дзеда Мароза

2-11

школа

Класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Віктарына «Героі беларускага спорту»

7-11

Актавая зала

Пратасевіч І.А..

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная. Зіма”

2-11

Спартыўная зала

Лапіцкі М.П.,

.

11.00-12.00

 Кансультацыя бацькоў па пытаннях выхаванасці дзяцей, якія маюць праблемы ў навучанні і адхіленні ў паводзінах.

Бацькі вучняў

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

12.00-13.00

 Тэматычная гутарка “Канфлікты і шляхі іх вырашэння”

5-7

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Садоўская В.Г.

Ільіч А.У.

(аг.Даўгінава)

 

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

 

ФОТООТЧЁТ

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 7 снежня

05.12.2019

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

 09.30 -1 0.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

 

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

 10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

 13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

10.00 - 11.00

Пачатковыя класы

 

Кабінет№ 2

 Мурашка А.В

10.00 - 11.00

         Фізіка

8 -11

Кабінет № 11

 Малашэвіч У.Л.

10.30-11.30

         Беларуская мова

5-11

Кабінет № 16

 Малашэвіч  В.В.

Мерапрыемствы

 Дзень  духоўнасці і міласэрнасці

10.00-11.00

Экскурсія ў храмы аг.Даўгінава

 2 – 6

Кабінет № 4

Пратасевіч Г.П.

10.00-11.00

Пазакласнае мерапрыемства “Ключ да сэрца  - дабрыня”

7 – 11

Актавая зала

Ляшковіч В.Я

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная”

7 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.

12.00-13.00

Праца майстэрні Дзеда Мароза

5-11

 школа

Класныя кіраўнікі

19.00-21.30

Танцавальна – забаўляльная праграма “Вечар сяброўства”

 

8 – 11

 Фае школы

 Ляшковіч В.Я.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Карабейка Н.П.

Кароль Р.А.

(аг.Даўгінава)

 

Зубель Т.Ф.

Рошчына Н.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Машонскі А.В..

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 30 лістапада

29.11.2019

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

 09.30 -1 0.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

 

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

 10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

 13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

10.00 - 11.00

Пачатковыя класы

2-4

Кабінет№1

 Гапановіч В.Г

10.00 - 11.00

         Англійская  мова

5-11

Кабінет № 6

 Тупіцына Г.В.

Мерапрыемствы

  Дзень барацьбы са шкоднымі звычкамі

09.00

Удзел у раённым  шахматным турніры

5-6

г.Вілейка

Малашэвіч У.Л.

10.00-11.00

Інтэлектуальна-пазвальная гульня “Не сломай свою судьбу”

7 – 11

Актавая зала

 Шышла Т.В.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная”

7 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.

12.00-13.00

 Кансультацыя “Прычыны і наступствы дзіцячай сараслівасці”

Бацькі вучняў пачатковых класаў

Кабінет педагога-псіхолага

 Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Бялькович А.М.

Седая В.В.

(аг.Даўгінава)

 

Хасяневіч М.І.

Аксючыц Т.М.

(в.Язні)

Шышла Т.В.

Місун А.В.

(в.Мільча)

 

Фотоотчет

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 23 лістапада

21.11.2019

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30 - 10.15   

“Практыкум па пуктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

 09.30 -1 0.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

 

“Інтэлектуальныя гульні”

6 -7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

 10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

 13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

   Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

11.00 - 12.00

Пачатковыя класы

1-4

Кабінет№ 1

Навуменка Г.І.

10.00 - 11.00

Беларуская мова

5-8

Кабінет № 9

Бяльковіч А.М.

Мерапрыемствы

 Дзень прафарыентацыі

09.00

Удзел у Рэспубліканскай квэст-гульні “Па слядах Перамогі…”

   6 -7

г. Вілейка

Карабейка Н.П.

 09.00

Удзел у раённым шахматным турніры “Белая ладдзя”

  4-7

 г. Вілейка

Малашэвіч У.Л.

09.00

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Марафон прафесій”

9-11

Вілейскі каледж

Шышла Т.В.

10.00-11.00

Інтэлектуальная гульня “Поле цудаў” па прафарыентацыі “Свет прафесій”

2-5

Кабінет № 1

Навуменка Г.І.

10.00 – 11.00

Гульня па прафарыентацыі

«Новые профессии на рынке труда» 

 9-11

 Актавая зала

 Ляшковіч В.Я.

11.00-12.00

Спартыўныя мерапрыемствы ў рамках рэалізацыі праекта “Міншчына спартыўная”

7 – 11

Стадыён

Лапіцкі М.П.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Малашэвіч В.В.

Жаўток К.А.

(аг.Даўгінава)

 

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня  16  лістапада

 

 

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Адказны

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

09.30- 10.15   

“Практыкум па пунктуацыі”

11

Кабінет №16

Малашэвіч В.В.

09.30- 10.15 

“Складаны сказ без складанасцей”

9

Кабінет №18

Асаенка М.Т.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

09.30-10.15

“Інтэлектуальныя гульні”

6 - 7

Кабінет № 9

     Садоўская В.Г.

10.20- 12.20

“Ад значэння да напісання”

8 - 9

Кабінет №15

Віркоўская А.В.

13.00-15.00

“Прававы эрудыт”

5-7

    Кабінет № 17

Карабейка Н.П.

Кансультацыі настаўнікаў – прадметнікаў для вучняў

і іх законных прадстаўнікоў

10.00-11.00

Пачатковыя класы

2-4

Кабінет № 3

Седая І.К

10.00-11.00

Біялогія і геаграфія

6-11

Кабінет № 10

Шышла Т.В.

10.30-11.30

Руская мова

7-11

Кабінет № 18

Асаенка М.Т.

Мерапрыемствы

Дзень  здароўя

10.00-11.00

Інтэрактыўная гульня

 “Мы за здаровы  лад жыцця”

7-11

Актавая зала

Ляшковіч В.Я.

11.00-12.00

Спартыўнае свята

 «Залатая скакалка »

2-11

Спартыўная зала

Лапіцкі М.П.,

Пратасевіч І.А.

11.00-12.00

Кансультацыя для бацькоў 8-9 класаў “Цяжкасці пераходнага ўзросту”

Бацькі вучняў

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

12.00-13.00

Трэнінг “Я і канфлікт”

9-11

Кабінет педагога-псіхолага

Бяльковіч А.М.

21.00

Дзяжурства педагагічна-бацькоўскага патруля

Гапановіч В.Г.

Надольская Н.

(аг.Даўгінава)

 

Машынскі К.Р.

Гайбута С.В.

(в.Язні)

Навуменка І.Н.

Валько Т.І.

(в.Мільча)

 

фотоотчет 

 

 

свернуть