Ура! Каникулы!

Безопасное поведение во время осенних каникул

27.10.2020

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах на перыяд восеньскіх канікул з 01.11.20 г. па 08.11.20 г. 2020/2021 навучальнага года

27.10.2020

ПЛАН выхаваўчых мерапрыемстваў ДУА “Даўгінаўская сярэдняя школа” на перыяд восеньскіх канікул з 01.11.20 г. па 08.11.20 г.

27.10.2020

Расписание работы кружков Вилейского районного центра дополнительного образования детей и молодежи в период осенних каникул 2020/2021 учебного года (01.11.2020 - 08.11.2020)

27.10.2020

Расписание работы объединений по интересам Вилейского районного центра дополнительного образования детей и молодежи в период весенних каникул 2019/2020 учебного года (30.03.2020 - 04.04.2020)

25.03.2020

Название кружка

День проведения занятий

Время проведения занятий

Номер кабинета

Ф.И.О. педагога

дополнительного образования

Время работы педагога

«Ракетомоделирование»

Понедельник

13.00-13.45

 Столярная мастерская

Леберт Виталий Иванович

12.50-13.50

Среда

13.00-13.45  

 Столярная мастерская

Леберт Виталий Иванович

12.50-13.50

Четверг

13.00-14.40

Столярная мастерская

Леберт Виталий Иванович

12.50-14.50

«Правовой эрудит»

Среда

11.00-11.45

17

Коробейко Наталья Петровна

10.50-11.50

Пятница

11.00-11.45

 17

10.50-11.50

Суббота

12.00- 13.40

17

11.50-13.50

«Волейбол»

Вторник

18.00-19.40

Спортзал

Протасевич Иосиф Альбертович

18.00-20.00

Четверг

18.00-19.40

Спортзал

18.00-20.00

«Баскетбол»

Среда

18.00-19.40

Спортзал

Лапицкий Михаил Петрович

18.00-20.00

Пятница

18.00-19.00

Спортзал

18.00-20.00

«От значения к написанию»

Суббота

11.15-12.55

15

Вирковская Алла Валентиновна

11.05-13.05

свернуть

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах на перыяд вясновых канікул з 30.03.2020 па 04.04.2020 2018/2019 навучальнага года

25.03.2020

п/п

Назва гуртка

Кіраўнік

Класы

Час работы

Месца правядзення

1.

“Пунсовыя ветразі”

 

Віркоўская А.В.

9

Серада

10.00-12.00

 

Кабінет  рускай мовы

№15

2.

“Шахматная акадэмія”

Малашэвіч У.Л.

3-8

Чацвер

12.30-13.15.

Кабінет фізікі

 №11

3.

“Інтэлектуальныя гульні”

 Садоўская В.Г.

6-7

Пятніца

10.00-10.45

Субота

09.30-10.15.

Кабінет

матэматыкі

№ 4

4.

“Кветкавыя фантазіі”

Седая І.К.

4

 

Аўторак 11.00-13.00

Кабінет

№1

5.

“Ветразь”

Бяльковіч А.М.

5

  Чацвер

11.15 -12.15.

Кабінет

         № 9

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў ДУА «Даўгінаўская сярэдняя школа” на перыяд вясновых канікул з 30.03.2020 па 04.04.2020

25.03.2020

Дата

Змест, формы работы

Клас, час правядзення

Адказныя

30.03-04.04

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

(па асобным графіку)

Педагогі дадатковай адукацыі

30.03-04.04

Праца спартыўнай залы

(па асобным графіку)

Пратасевіч І.А.,

Лапіцкі М.П.

30.03-04.04

Акцыі “Папяровы бум”

1-11

 

Класныя кіраўнікі

30.03.2020

(панядзелак)

Пазакласнае мерапрыемства “Птушыныя размовы”

 7-8

10.00

Шышла Т.В.

Гульнёвая праграма “Правілы дарожнага руху – закон для усіх”

2-6

10.00

Леберт В.І.

Аперацыя “Майдадыр”- генеральная ўборка  кабінетаў

5-11

11.00

 

Класныя кіраўнікі

Кніжная выстава “ Много книг чудесных, умных, интересных

2-11

12.00

Лісіца І.П.

Марафон рухомых гульняў  на свежым паветры

2-9

11.00

Лапіцкі М.П.

31.03.2020

(аўторак)

Спартыўныя спаборніцтвы “Вясёлыя старты”

2-6

10.00

Пратасевіч І.А.

Майстар-клас “Вясновыя кампазіцыі”

4-7

11.00

 

 Седая І.К.

Гульнёвая праграма “Па старонках народных казак”

2-3

11.00

Гапановіч В.Г.

Аперацыя Памяць і помнікі

5-11     

12.00

Класныя кіраўнікі

01.04.2020

(серада)

Шахматны турнір “Белая ладдзя”

4-7

 

11.00

Малашэвіч У.Л.

Спартыўна-гульнёвая праграма

“Мой вясёлы, звонкі мяч”

2-11

11.00

Лапіцкі М.П.

Свая гульня “Вясновыя змены прыроды”

2-5

10.00

 

 Навуменка  Г.І.

Гульня  «Збяры Беларусь у сваім сэрцы»

5-8

11.00

 

Малашэвіч В.В.

Прававы ўрок “Закон і непаўналетні”

8-11

12.00

 

 Карабейка Н.П.

 

 

02.04.2020

(чацвер)

 Інтэлектуальная гульня “Поле цудаў” на тэму “Пісьменнасць”

 5-8

10.00

 

 Віркоўская А.В.

Гістарычная вандроўка  “Па сцяжынках спадчыны”

5-7

11.00

Пташнік Н.П.

Гульня-падарожжа “У краіне  здароўя”

2-4

10.00

 

Пратасевіч Г.П.

Цімашчук Н.А.

Тэнісны турнір  “Вясёлая ракетка”

8-11

11.00

Лапіцкі М.П.

Прагляд кінафільма, прысвечанага Дню яднання  народаў Беларусі і Расіі: праслаўленне  сяброўства  брацкіх славянскіх народаў

5-11

12.00

Ільіч А.У.

Тэматычная выстава кніг “Дзве  мовы сталі блізкімі  мне  змалку”

2-11

13.00

Лісіца І.П.

03.04.2020

(пятніца)

 Літаратурна-музычная кампазіцыя “Паэзія ў франтавым шынялі”  да 75-годдзя Вялікай Перамогі

5-11

 

10.00

 

Асаенка М.Т.

Гульнёвая праграма  “Сябры і ворагі нашага здароўя”

5-8

12.00

 

Хасяневіч М.І.

Гадзіна здароўя  “ Калі хочаш быць здаровым”

5-8

11.00

Пратасевіч І.А.,

 

Відэалекторый “Наркатычная залежнасць і падлеткавы ўзрост”

8-11

11.00

 

Ільіч А.У.

04.04.2020

(субота)

Конкурсная праграма “Музыка вясны”

5-8

10.00

Ляшковіч В.Я.

Віртуальнае падарожжа па сталіцы маёй Радзімы.

2-6

 

11.00

 

Мурашка А.В.

Падарожжа ў краіну “Мульці-пульці”

2-8

12.00

Ільіч А.У.

свернуть